بهترین مؤسسه پرستاری تهران

پیشنهاد به اعضای خانواده جهت یافتن شخصی برای کمک به انجام امور خانه‌ داری و همچنین مراقبت و نگهداری از بیماران، افراد مسن و کودکان بسیار آسان است. اما یافتن چنین شخصی و اطمینان کامل به او، بسیار چالش‌ برانگیز و دشوار است. به‌ طور کلی افرادی که خدمات خود را در راستای مراقبت و نگهداری از افراد در منزل و همچنین انجام برخی امور خانه‌ داری ارائه می‌ دهند، تحت عنوان پرستار در منزل شناخته می‌ شوند و افرادی که در این حرفه دارای تخصص و تجارب لازم هستند، در مؤسسات و شرکت‌ های معتبر و شناخته‌ شده مشغول به فعالیت و ارائه خدمات خود می‌ باشند. در حال‌ حاضر نیز مؤسسات متعددی در استان تهران یا پایتخت، در این زمینه خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌ دهند و هر کدام با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع خدمات خود، دارای ویژگی‌ های متمایزی از یکدیگر هستند.

در این قسمت از مقاله همپای سلامت زندگی، می‌ خواهیم با ۱۰ تا از بهترین موسسه پرستاری در تهران آشنا شده و آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با ۱۰ تا از بهترین موسسه های پرستاری در تهران

همان‌ طور که می‌ دانید، مراقبت و نگهداری از افراد بیمار، افراد مسن و میانسال و همچنین نوزادان و کودکان خردسال، امری بسیار تخصصی و حائز اهمیت است و نیازمند استخدام پرستاران بسیار حرفه‌ ای و با تجربه از بهترین شرکت ها است. از جمله بهترین مؤسسات پرستاری در تهران نیز می‌ توان به ۱۰ مورد زیر اشاره نمود:

موسسه همپای سلامت زندگی

مؤسسه همپای سلامت زندگی، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز ارائه خدمات پرستاری در تهران است و با شماره ثبت ۶۱۴۹۵۶ بیش‌ از ۷ سال تجربه در این حرفه، خدمات خود را به‌ صورت تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهد. پرستاری از کودک، پرستاری از بیمار، پرستاری از سالمند، فیزیوتراپی، کاردرمانی، مادریار، پرستار شبانه‌ روزی، همدم سالمند، پرستار کودک دوزبانه و غیره از مهم‌ ترین خدمات این مؤسسه هستند و کارشناسان آن نیز به‌ صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌ گویی و ارائه راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های رایگان به مشتریان می‌ باشند. پرستاران این مجموعه نیز در حرفه خود دارای تخصص، مهارت و تجارب بسیار بالا هستند و همگی قابل‌اعتماد مجموعه بوده و از سوابق طولانی‌ مدت در این زمینه برخوردار می‌ باشند.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، مجتمع گلدیس، طبقه ۱۱، واحد ۱۹

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۰۸

موسسه سفیر آرامش

یکی دیگر از مؤسسات معتبر و شناخته‌ شده در زمینه ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی در تهران، مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش است. خدمات این مجموعه شامل کاردرمانی، ویزیت پزشک، فیزیوتراپی، پرستاری در منزل و غیره است و دارای تیم پرستاری بسیار مجرب و حرفه‌ ای می‌ باشد.

آدرس: خیابان آزادی، نرسیده به انقلاب، جنب بانک پارسیان، طبقه دوم، واحد ۱۲

شماره تماس: ۵۳۸۰۸۰۸۰

موسسه پرستاری نبض اول

مؤسسه پرستاری نبض اول در تهران، علاوه‌ بر ارائه خدمات پرستاری در منزل، خدمات تخصصی پزشکی و فیزیوتراپی را نیز به مشتریان خود ارائه داده و یکی از مؤسسات شناخته‌ شده در تهران در زمینه خدمات پرستاری می‌ باشد. مشاورین این مجموعه نیز آماده پاسخگویی و پشتیبانی مشتریان به‌ صورت ۲۴ ساعته هستند.

شماره تماس: ۸۸۴۶۷۲۲۳

موسسه پرنیان طراوت گستر

یکی دیگر از شناخته‌ شده‌ ترین مؤسسات ارائه خدمات پرستاری، شرکت پرنیان طراوت گستر است. این مجموعه در حرفه خود دارای بیش‌ از ۲۰ سال سال تجربه کاری است و تیم پرستاری آن نیز از تخصص و مهارت بسیار بالایی در زمینه ارائه خدمات پرستاری برخوردار هستند. از جمله خدمات این مجموعه نیز می‌ توان به پرستار کودک، پرستار سالمند، پرستار بیمار و غیره اشاره نمود.

آدرس: ستارخان، خیابان صحرایی، مجتمع پارسیان، پلاک ۱۰۷٫۲۱

شماره تماس: ۴۴۳۸۰۱۷۲

همپای سلامت

موسسه پرستاری عاطفه

مؤسسه پرستاری عاطفه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده و دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی است. فیزیوتراپی، پرستار کودک، پرستار سالمند در منزل و غیره از جمله مهم‌ ترین خدمات این مؤسسه در تهران است و به‌ صورت شبانه‌ روزی نیز آماده پاسخ‌ گویی به مشتریان می‌ باشند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان شرقی، پلاک ۳۰، طبق ۳، واحد ۷

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۳۳۸۵۰

موسسه پرستاری زندگی برتر

یکی دیگر از مجموعه‌ های فعال در زمینه ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی، مرکز پرستاری زندگی برتر در تهران است. تیم پرستاری این مجموعه در زمینه ارائه خدمات مراقبتی و نگهداری، به‌ طور کامل آموزش دیده و دارای مهارت لازم هستند و از جمله خدمات این مؤسسه نیز می‌ توان به پرستار شبانه‌ روزی در منزل، پرستار سالمند و غیره اشاره نمود.

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به بیمارستان بقیه الله، پلاک ۲۰۸، طبقه اول شماره تماس: ۸۸۰۵۵۳۱۵

موسسه پرستاری سلامت اول

مرکز خدمات پرستاری سلامت اول در زمینه ارائه خدمات پرستاری، دارای بیش‌ از ۱۰ سال تجربه کاری است و یکی از شناخته‌ شده‌ ترین مجموعه‌ ها در تهران می‌ باشد. تیم پرستاری و کادر این مجموعه نیز دارای تجارب و تخصص لازم چه هستند و خدمات خود را به‌ طور تخصصی به مشتریان ارائه می‌ دهند.

آدرس: سعادت‌آباد، نبش خیابان بخشایش، ساختمان پزشکان سرو، پلاک ۳۰، واحد ۴ شماره تماس: ۱۵۲۷

موسسه حافظان سلامت آرتا

یکی دیگر از مؤسسه‌ های شناخته‌ شده در زمینه ارائه خدمات پرستاری، مؤسسه حافظان سلامت آرتا است. این مؤسسه خدمات مراقبت و نگهداری از بیماران و سالمندان در منزل را به‌ طور کاملاً تخصصی و حرفه‌ ای به مشتریان ارائه داده و دارای تجارب کافی در این حرفه است.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت ا الله کاشانی، نبش خیابان عقیل، مجتمع نگین، پلاک ۳۸۶، طبقه ۴، واحد ۱۵

شماره تماس: ۰۲۱۴۵۹۶۳۰۰۰

موسسه شریف

مؤسسه پرستاری در منزل شریف، خدمات مراقبتی، پزشکی و پرستاری را به طور کاملاً حرفه‌ ای در استان تهران به مشتریان ارائه داده و دارای سال‌ ها تجربه در این حرفه است. خدمات این مجموعه شامل پرستاری از کودکان در منزل، پرستاری از سالمندان در منزل و پرستاری از بیماران در منزل است و در حرفه خود نیز دارای تمامی مجوز های رسمی و همچنین کادر درمانی بسیار متخصص و با تجربه می‌ باشد.

آدرس: میدان گل‌ ها، خیابان کاج جنوبی، نبش هفتم، پلاک ۵۵، طبقه اول، واحد سوم

موسسه پروانه سفید

مرکز خدمات پرستاری پروانه سفید، خدمات پرستاری و مراقبتی خود را علاوه‌ بر سطح پایتخت، به مناطق اطراف آن نیز به مشتریان ارائه داده و مشاورین آن نیز آماده پاسخ‌ گویی ۲۴ ساعته و شبانه‌ روزی به مشتریان هستند. از جمله خدمات این مجموعه نیز می‌ توان به فیزیوتراپی، گفتار درمانی، پرستار در منزل و غیره اشاره نمود.

آدرس: خیابان دماوند، خیابان امامت، پلاک ۶۰، طبقه دوم

شماره تماس: ۷۷۷۵۱۹۲۳

در پایان

شما می‌ توانید جهت اطمینان از بهبود کیفیت زندگی عزیزانتان و بهره‌مندی از بهترین و با کیفیت‌ ترین خدمات پرستاری در تهران و همچنین صرفه‌ جویی در وقت و هزینه، با موسسه همپای سلامت زندگی تماس حاصل نموده و تمام راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم را جهت استخدام پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار را از مشاورین ما دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *