افراد در شرایط مختلف به پرستار نیاز دارند مانند کودکان، بیماران و سالمندان که از عهده وظایف خود بر نمی آیند و نیاز است که پرستار در کنار آنها باشد. خدمات پرستاری، برای این گروه از افراد ارائه می شوند و اگر شما هم می خواهید برای کودک خود پرستار استخدام کنید و یا بیمار و سالمندی در خانه دارید که نیازمند مراقبت است، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا برای استخدام پرستار، راهنمایی تان کنیم.

انواع خدمات پرستاری

خیلی ها فکر می کنند که فقط بیماران نیاز به پرستار دارند در حالی که اینطور نیست و کودکان و سالمندان هم شاید به پرستار احتیاج داشته باشند. خدمات پرستاری، برای این سه دسته از افراد یعنی کودکان، بیماران و سالمندان ارائه می شوند و شما می توانید از طریق موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند، پرستار استخدام کنید.

هزینه استخدام پرستار

وظایف پرستار منزل تعیین کننده هزینه استخدام است و علاوه بر مسئولیت هایی که دارد، موارد دیگری مثل تجربه و تحصیلات، ساعت کاری و… در تعیین هزینه استخدام تاثیر گذار هستند. گاهی اوقات هم نگهداری از فرد سالمند، بیمار و یا کودک بیمار، شرایط سخت تری دارد و مسئولیت های بیشتری به دوش پرستار است که در این صورت دستمزد او بیشتر خواهد بود.

دریافت خدمات پرستاری از موسسه همپای سلامت زندگی

شما می توانید بهترین خدمات پرستاری را از موسسه همپای سلامت زندگی دریافت کنید. این موسسه، سال های زیادی است که خدمات پرستاری در منزل را برای بیماران، سالمندان و کودکان ارائه می دهد و تشکیل شده از پرستاران تجربه دار و تحصیل کرده است. جهت دریافت خدمات پرستاری از موسسه معرفی شده، لطفا از طریق شماره های 02144216013 و 02144231708 با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره رایگان پیش از دریافت خدمات، بهره مند شوید.

سوالات متداول

خدمات پرستاری در منزل شامل چه خدماتی است؟

خدمات پرستاری برای سه گروه افراد حساس بیماران، کودکان و سالمندان، ارائه می شوند.

آیا امکان استخدام پرستار شبانه روزی وجود دارد؟

بله، شما می توانید از خدمات پرستاری شبانه روزی استفاده کنید.

پرستار در منزل، چه وظایفی دارد؟

وظیفه اصلی پرستار در منزل، رسیدگی به تمام کارهای بیمار، کودک یا سالمند است.